chemia sam produkty dzieciece. slider pl produkty sezonowe slider pl mydła pl Chemia PL mydla i szampny slider pl

Praca w DARCHEM CosmeticsZacznij swoją karierę zawodową w firmie DARCHEM.  Stań się częścią młodego, prężnie działającego zespołu. Ciągle rozwijająca się firma daje ciągłe możliwość nowych miejsc pracy, awansu i rozwoju zawodowego wewnątrz firmy. Miła atmosfera, atrakcyjne wynagrodzenie, to tylko jedne z wielu zalet naszej firmy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

LOGISTYK

Firma P.P.H. Darchem zatrudni na stanowisko logistyka, mile widziane doświadczenie, wykształcenie minimum średnie. Osoba na to stanowisko powinna cechować się dokładnością, rzetelnością, punktualnością i zaangażowaniem. Chętne osoby proszę o przesyłanie dokumentów cv na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MAGAZYNIER

Mile widziane osoby z uprawnieniami na obsługę wózków jedno jezdniowych, kreatywne , dyspozycyjne i chętne do pracy. Dokumenty proszę składać w siedzibie firmy P.P.H DARCHEM ul. Wybudowanie 1, 88-300 Mogilno lub w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Więcej info pod nr tel 52-315-25-60.

PRACOWNIK NASTAWNII.

Mile widziane osoby Kreatywne , dyspozycyjne i chętne do pracy. Dokumenty proszę składać w siedzibie firmy P.P.H DARCHEM ul. Wybudowanie 1, 88-300 Mogilno  lub w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Więcej info pod nr tel 52-315-25-60.

DZIAŁ SPRZEDAŻY.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży, wykształcenie minimum średnie, znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem. Kreatywne , dyspozycyjne i chętne do pracy. Dokumenty proszę składać w siedzibie firmy P.P.H DARCHEM ul. Wybudowanie 1, 88-300 Mogilno  lub w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej info pod nr tel 52-315-25-60.

 

DZIAŁ MAREK

Proponujemy współpracę w ramach marki własnej. Klientom możemy zagwarantować produkcję pod ich własnym logiem.

CERTYFIKATY

Posiadamy liczne
certyfikaty, zaświadczenia
i dyplomy.

Więcej:

IMPORT

Firma DARCHEM jest importerem maszyn pakujących różnego typu. Kliknij na link aby zapoznać się z naszą ofertą

KONTAKT

P.P.H. DARCHEM Dariusz Kowalski
ul. Wybudowanie 1 88-300 Mogilno
tel/fax(52) 315 25 60
email: darchem@darchem.pl